Atribuită Cumpărare directă

Paravan • Cadrul confectionat din metal vopsit in camp electrostatic • Roti pivotante pentru aripile din capat • Materialul textile poate fi indepartat pentru spalre Dimensiuni (L x l x h) mmm: 2380 x 480 x 1750 • Paravan cu 3 aripi

Număr anunț
DA25420171
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
39200000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.081,65 RON
Valoare atribuită
1.081,65 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.081,65 RON

din 1.081,65 RON estimat