Atribuită
Cumpărare directă
DAB 06-7376/RECE BEC P LED LUM. ORNA. 230V E14 6W 6200K -- 30 buc x 6 KANLUX 27308 BEC LED IQ-LED G45E14 7.5W-CW -- 17 buc x 15.04 KANLUX 27306 BEC LED IQ-LED G45E14 7,5W-WW -- 1 buc x 15.04 CYYF 3X1.5 -- 100 m x 2.09 FY 2.5 -- 100 m x 0.7 FY 1.5 -- 100 m x 0.44 DIETZEL TUB COPEX FI 16 TURBO -- 100 m x 1.41 ZENA ALB INTR CAP SCARA ST -- 2 buc x8.08 ZENA ALB PRIZA CP ST -- 4 buc x 8.08 SE A9N21548 SIGURANTA F+N 20A -- 4 buc x15.95 SE A9F74432 SIGURANTA 4P 32A -- 1 buc x79.96 DAB 00-705 BEC VAPORI MERCUR 250W E40 -- 2 buc x16.28 WAGO-2273205 CLEMA 5X1.0-2.5MM2 TRANS -- 100 buc x 0.7 AC2XABY 3X10 -- 100 m x 4.19 CYYF 3X2.5 -- 100 m x 3 CYYF 3X1.5 -- 100 m x 2.09
- Număr anunț
- DA25457277
- Autoritate contractantă
- COMUNA MAIERU (CUI 4512305)
- Furnizor / câștigător
- TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.154,42 RON
- Valoare atribuită
- 2.154,42 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.