Atribuită
Cumpărare directă
Pachet format din 11 advertoriale publicate si promovate pe homepage-ul portalului de stiri nationale si internationale Ziare.com pe tot parcursul anului si share Facebook - toate materialele de presa publicate vor fi indexate de Google si vor ramane permanent in motorul de cautare precum si in arhiva portalului , in subsectiunea in care au fost incadrate
- Număr anunț
- DA25439590
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- ALERT NEWS SRL (CUI 27439980)
- Cod CPV
- 79341400-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.994 RON
- Valoare atribuită
- 4.994 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.