Atribuită
Cumpărare directă
Sistem pentru masurarea timpilor de coagulare a sangelui utilizand stripuri de testare ce contin toti reactivii necesari pentru MICRO INR/PT. Fiecare strip de testare sa contina: Canal reactiv: tromboplastina recombinanta si solutie tampon. Doua canale control: factori de coagulare extrasi din plasma umana si solutie tampon pentru a oferi timpii de coagulare predeterminati pentru obtinerea unor valori de control- scazut/ridicat. Timp de obtinere a rezultatului: max. 60 secunde. Impachetare : 1 cutie= 25 stripuri de testare
- Număr anunț
- DA25424743
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.875 RON
- Valoare atribuită
- 1.875 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.