Atribuită
Cumpărare directă
Servicii intretinerea sistemului de supraveghere video de la Sarmizegetusa Regia prin prestarea trimestriala a serviciilor de intretinere/calibrare si reincarcare/schimb acumulatori. Serviciile vor include cel putin: - una deplasarea trimestriala a unei echipe de 2 tehnicieni care vor verifica fiecare componenta a sistemului de supraveghere si monitorizare video; - Calibrari, resetari software transmisie date catre inregistratorul de pe camera, precum si catre inregistratorul din “casuta de bilete”; - Verificare si incarcare fortata acumulatori gel 18A; - Verificare si curatare panouri solare; - Verificare si curatare camere supraveghere si monitorizare video - In cazul unor interventii suplimentare din partea autoritatii contractante, aceste interventii suplimentare solicitate se tarifeaza cu 500.00 lei fara TVA /solicitare
- Număr anunț
- DA25435693
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A MONUMENTELOR ISTORICE (CUI 33027827)
- Furnizor / câștigător
- UNITECH COMPUTER SRL (CUI 13805410)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.