Atribuită Cumpărare directă

cartofi noi ,sanatosi

Număr anunț
DA25419539
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
GHITA GH.VASILE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 24085454)
Cod CPV
03212100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.192 RON
Valoare atribuită
1.192 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.192 RON

din 1.192 RON estimat