Atribuită Cumpărare directă

2 buc vopsea savana teflon 15l*231,09lei, 1 sac super rigips 25kg*44,54lei, 2 buc trafalet 20*16,81l.2 buc trafalet 10*5,04lei, 2 buc pensula 70*6,73lei, 1 buc plasa fibra*11,76lei, 2 buc prelungitor trafalet*21,01lei

Număr anunț
DA25459767
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
ALEXANDRU CO SRL (CUI 18330125)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
617,64 RON
Valoare atribuită
617,64 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

617,64 RON

din 617,64 RON estimat