Atribuită Cumpărare directă

Termometru Berrcom cu infrarosu, masurare fara contact pentru uz uman - Termometru infrared • Măsurarea temperaturii corpului uman de la o distanță de 3-5 cm de frunte • Memorarea ultimelor 32 de măsurări (grade Celsius sau Fahrenheit) • Oprire automată (după 30 secunde) pentru conservarea energiei • Ecran LCD luminat cu 3 culori Atasat fisa tehnica. http://www.smartchoice.ro/smartdrupal/termometru-infrarosu Livrare incepand din data de 20.04.2020 Pentru consultare stoc si precomanda la telefon 0721876326 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA25464546
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Lipova (CUI 3518806)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat