Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta pentru sistemul de detectie si alarmare la incendiu. Garantie pentru lucrari si piese de schimb minim 6 luni; Contractul va intra in vigoare la data de 01.05.2020 si este valabil pana la 31.12.2020. Se vor respecta cerintele din caietul de sarcini atasat.

Număr anunț
DA25454982
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
SINERA CONCEPT SRL (CUI 27928757)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.000 RON
Valoare atribuită
19.000 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.000 RON

din 19.000 RON estimat