Atribuită Cumpărare directă

Modernizare strada Oituz, oras Baile Govora , judetul Valcea. Desfacere si refacere imprejmuire +parte carosabila .

Număr anunț
DA25443845
Autoritate contractantă
ORASUL BAILE GOVORA (CUI 2541827)
Furnizor / câștigător
OCTALEX CONSTRUCT (CUI 42348494)
Cod CPV
45233140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.892 RON
Valoare atribuită
55.892 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.892 RON

din 55.892 RON estimat