Atribuită
Cumpărare directă
1. A63.16.12 - Portscula cu filet HSK 63-M3/M14 Gr.1, DIN 69893 1 buc x 1.324.97 lei / buc = 1324.97 lei 2. 16.11.335 - Bucsa de filetare cu compensare Gr.1 M3-3.5×2.7 1 buc x 135.20 lei / buc = 135.20 lei 3. 16.11.445 - Bucsa de filetare cu compensare Gr.1 M4-4.5×3.4 1 buc x 135.20 lei / buc = 135.20 lei 4. 16.11.5649 - Bucsa de filetare cu compensare Gr.1 M5-6×4.9 1 buc x 135.20 lei / buc = 135.20 lei 5. 16.11.6649 - Bucsa de filetare cu compensare Gr.1 M6-6×4.9 1 buc x 135.20 lei / buc = 135.20 lei 6. 16.11.88 - Bucsa de filetare cu compensare Gr.1 M8-8×6.2 1 buc x 135.20 lei / buc = 135.20 lei
- Număr anunț
- DA25453052
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
- Furnizor / câștigător
- TOOL ONE SRL (CUI 17036823)
- Cod CPV
- 44512930-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000,97 RON
- Valoare atribuită
- 2.000,97 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.