Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de verificare proiectare ÎMPREJMUIRE SIT PEȚEA din cadrul proiectului „Conservation and protection of the cross border natural heritage of Bihor - Hajdú-Bihar counties”, Axa prioritară 1, prioritatea de investiții 6/c, finantat prin V-A România Ungaria 2014-2020 finantat din Fondul European pentru Dezvoltare Regională (FEDR). Oferta se va intocmi conform anuntului publicat pe site-ul https://sanmartin.ro, nr. 6007 din 06.04.2020. Oferta se va transmite prin e-mail pe adresa: primaria.sanmartin@cjbihor.ro
- Număr anunț
- DA25449622
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- BEKART SRL (CUI 26170467)
- Cod CPV
- 71328000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.611 RON
- Valoare atribuită
- 15.611 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.