Atribuită Cumpărare directă

OBIECTE DE INVENTAR Boxe megafon-4 GOARNE TIP PORTAVOCE 30W SINUS, MICROFON DE INALTA CALITATE Statie de amplificare-2 INTRARI DE MICROFON CU VOLUME SEPARATE, SENSIBILITATE 500 MV/10K OHM, TENSIUNE ALIMENTARE 12V

Număr anunț
DA25458429
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521,10 RON
Valoare atribuită
2.521,10 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521,10 RON

din 2.521,10 RON estimat