Atribuită
Cumpărare directă
1.IMPRMANTA BROTHER J6520 LC negru 3 buc.;2.IMPRMANTA BROTHER J6520 LC color - 6 buc.; 3. IMPRIMANTA BROTHER T500W negru - 7 buc.; 3. IMPRIMANTA BROTHER T500W color - 15 buc.; 4. IMPRIMANTA EPSON SX125 negru - 2 buc.; 5.IMPRIMANTA EPSON SX125 color - 6 buc.
- Număr anunț
- DA25443565
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
- Furnizor / câștigător
- SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
- Cod CPV
- 30192113-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 790,66 RON
- Valoare atribuită
- 790,66 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.