Atribuită Cumpărare directă

Ambalare 10 L Produs utilizat pentru dezinfectia suprafetelor si a echipamentului, mobilierului din zone publice, spitale, pereti si podele din spatile destinate ingrijirii sanatatii . Compozitie : amestec de glutaraldehide, didecyldimethylammonium,chloride,propylele glycol, alcool izopropolic si apa. NU SE DILUEAZA !!!! Produs biodegradabil . Avizat de Ministerul Sanatatii nr. 2797 BIO/02/12.24 In stoc. Termen de livrare 24/48 ore de la confirmarea comenzii si a platii

Număr anunț
DA25441578
Autoritate contractantă
Comuna Tataranu (Primaria Tataranu) (CUI 4297860)
Furnizor / câștigător
TERRA BILD SRL (CUI 33419553)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008 RON
Valoare atribuită
1.008 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008 RON

din 1.008 RON estimat