Atribuită
Cumpărare directă
1037881 TABLOU EASY9 PT 12MODULE EZ9E112S2S 2,00 13,00 BUC 0,00 14,514- 35,90 71,80 35,90 19,00 0,00 0,00 60,34 S 1000544 DISJ. DPNA 4,5KA C 20A A9N21548 5,00 137,00 BUC 0,00 0,001- 20,29 101,45 20,29 19,00 0,00 0,00 85,25 S 1000598 DISJ. DPNA 4,5KA C 16A A9N21547 5,00 229,00 BUC 0,00 0,001- 20,29 101,45 20,29 19,00 0,00 0,00 85,25 S 1033246 DISJ ACTI9 IK60N 1P 16A C A9K24116 2,00 110,00 BUC 0,00 0,000 13,99 27,98 13,99 19,00 0,00 0,00 23,51 S 1033248 DISJ ACTI9 IK60N 1P 20A C A9K24120 2,00 119,00 BUC
- Număr anunț
- DA25459625
- Autoritate contractantă
- Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 278,37 RON
- Valoare atribuită
- 278,37 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.