Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: fairy vase, bureti vase simpli si de inox, Rivex parchet, Ajax suprafete, Asevi pardoseli, Bonux manual, saci 35l, manusi menaj, Ariel automat 10kg, ajax pruda, rezerva mop, sapun 1l, Triumf aragaz, Nufar detratrant, Ajax geam, Venish 1l, hartie igienica, Ace 1 litru

Număr anunț
DA25463181
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC METALURGIC SLATINA (CUI 4394684)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.014,51 RON
Valoare atribuită
1.014,51 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
12.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.014,51 RON

din 1.014,51 RON estimat