Atribuită Cumpărare directă

Atașat, AC vă transmite listele de cantități pe baza cărora veți elabora si prezenta, pe e-mail tehnic@primariamedias.ro, până in data de 14.04.2020, propunerea dvs astfel încât acesta să corespunda cerințelor AC. Oferta trebuie să conțină de asemenea formularul de ofertă completat cu prețul și durata lucrării. Numai în cazul in care oferta va corespunde cerințelor, AC va accepta oferta .

Număr anunț
DA25448263
Autoritate contractantă
Municipiul Medias (CUI 4240677)
Furnizor / câștigător
CONCRETE DISTRIBUTION SRL (CUI 17970819)
Cod CPV
45432112-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.000 RON
Valoare atribuită
133.000 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133.000 RON

din 133.000 RON estimat