Atribuită Cumpărare directă

INFOMED FLUIDS SRL - ROMANIA Cutie x 30 pungi din PVC plastifiat x 2 tuburi conectoare laterale x 250ml solutie perfuzabila (ambalaj clinic) (2 ani) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI

Număr anunț
DA25465286
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33680000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.667,20 RON
Valoare atribuită
1.667,20 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.667,20 RON

din 1.667,20 RON estimat