Atribuită
Cumpărare directă
TALC STERIL FARMACEUTIC,CU STRUCTURA LAMELARA,STABIL SI INERT FIZIC,CHIMIC SI BIOLOGIC.ESTE SUB FORMA DE PARTICULE DE MARIME MARE,PENTRU UZ INTERN.INDICAT IN PLEUREZII CRONICE SI PNEUMOTORAX SPONTAN.NU ESTE SOLUBIL.NU CONTINE AZBEST SI ENDOTOXINE.FIOLA DE 10 ML TALC STERIL 3 GR,CU KIT PUDRAJ FORMAT DIN CANULA 420 MM SI BALON.AMBALAJ : CUTIE=2 BUC TVA 9%
- Număr anunț
- DA25465430
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
- Cod CPV
- 33680000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 899,08 RON
- Valoare atribuită
- 899,08 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.