Atribuită Cumpărare directă

NESTLE NAN 1 *400G OPTIPRO HM-O APTAMIL PREMATIL CT * 400G APTAMIL HA 1 PROSYNEO CT *400G

Număr anunț
DA25451900
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
15884000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
782,04 RON
Valoare atribuită
782,04 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

782,04 RON

din 782,04 RON estimat