Atribuită
Cumpărare directă
1 Servetele Soft & Strong 3 straturi 90 bucati/cutie Zewa 24602 SET 10.00 8.95 0.00 89.50 2 Burete vase canelat 3/set Sweet Home SH-9831P SET 1.00 1.37 0.00 1.37 3 Lavete umede 3/set Sweet Home PS-1002 SET 2.00 2.29 0.00 4.58 4 Odorizant WC Sano bon blue apple 5 in 1 55 gr SBBA BUC 6.00 5.29 0.00 31.74 5 Rezerva odorizant Freshmatic frezie & iasomie 250 ml Air Wick REZAWFIW BUC 6.00 11.00 0.00 66.00 6 HARTIE IG. VOLARE DE LUXE 3 STR 8/SET PIERSICA 3304P BX 8.00 10.07 0.00 80.56
- Număr anunț
- DA25469786
- Autoritate contractantă
- Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273,75 RON
- Valoare atribuită
- 273,75 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.