Atribuită Cumpărare directă

Frigider 250l, cu o usa, nr de rafturi 4, cu compartiment special de legume si fructe, Clasa A+,dimensiuni: Inaltime144cm/latime 55.1cm/ adancime 55.4cm, greutate 40 kg. Termen de garantie 12 luni. Termen de livrare pana cel tarziu 13.05.2020

Număr anunț
DA25477059
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
Furnizor / câștigător
NEI ELECTRONICS INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 31405861)
Cod CPV
39710000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
932,34 RON
Valoare atribuită
932,34 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

932,34 RON

din 932,34 RON estimat