Atribuită Cumpărare directă

Sondă Nouă M5Sc-D cu sonda defectă la schimb pentru ecograful Vivid S70 Garantie:12 luni de la data livrării

Număr anunț
DA25459355
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33124130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.500 RON
Valoare atribuită
37.500 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.500 RON

din 37.500 RON estimat