Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de preluare web site, gazduire, securitate, asistenta tehnica si suport pentru site-ul • Nr. maxim ticket-uri/lună: 2 • Maxim ore activitate/lună: 4 4.2 Mentenanță 4.2.1 Corectivă • Corecții realizate pe baza defecțiunilor sesizate de beneficiar în perioada de garanție 4.2.2 Preventivă • Instalarea de patch-uri pentru versiunea de aplicații SOBIS în garanție • Instalare fix-up-uri pentru serverul aplicativ în perioada de garanție • Verificare consistenţă şi structură baze de date • Eliminare eventuale conflicte de replicare • Verificare şi reconstruire indecşi baze de date (unde e cazul) • Monitorizare parametrii de funcționare ai aplicațiilor • Identificare erori de funcționare (unde e cazul) • Analiză – izolare defect şi determinare impact (unde e cazul) • actualizări ale programului aplicativ ca urmare a modificărilor legislative 4.2.3 Permanentă =asistență și suport tehnic help-desk 4.2.3.1 Utilizare • Suport on-line acordat utilizatorilor pentru rezolvarea problemelor de utilizare • Refacere inregistrari operate eronat (unde e cazul) • Indicații de utilizare pentru exploatare corectă (la cerere).
- Număr anunț
- DA25492371
- Autoritate contractantă
- Orasul Cugir (CUI 5146873)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 72610000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.584 RON
- Valoare atribuită
- 3.584 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.