Atribuită Cumpărare directă

Pretul este exprimat pentru 2 ore / zi. Curatenia va fi asigurata de persoane calificate. Maturarea,aspirarea si spalarea pardoseli si suprafetelor mochetate zilnic. Se va efectua curatirea,igienizarea si dezinfectia grupurilor sanitare,colectarea deseurilor solide,maturarea birourilor, holurilor, cailor de acces. Stergerea geamurilor ori de cate ori este nevoie precum si evacuarea deseurilor, gunoiului din zonele de birouri si zonele de curatenie. In pret nu sunt incluse materialele igenico sanitare necesare procesului de curatenie

Număr anunț
DA25474043
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TELEORMAN (CUI 4469108)
Furnizor / câștigător
TR ADMINISTRARE IMOBILE SRL (CUI 15691834)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.696 RON
Valoare atribuită
4.696 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.696 RON

din 4.696 RON estimat