Atribuită Cumpărare directă

cutie din carton ce asigura autoetansarea ei in conditii de maxima siguranta.capacitate 20L.respecta normele specifice cu desenele corespunzatoare.Are si sac galben

Număr anunț
DA25479134
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
44617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat