Atribuită
Cumpărare directă
1 SAPUN LICHID AXIAL 5L 2 12,00 24,00 2 SANIFRASH PONS DET .BAIE 5KG 1 41,16 41,16 3 EFECT DEZINFECTANT TROPICAL 5L 3 61,23 183,69 4 SANO BLUE DET.WC 150GR 14 11,57 161,98 5 HARTIE IG.ALB 2STR 40ROLE/BAX 10 25,20 252,00 6 PROSOP HARTIE 100M 12 10,00 120,00 7 MATURA SORG 4 9,00 36,00 8 MOP BUMBAC 250GR 6 4,35 26,10 9 COADA LEMN 6 2,78 16,68 10 LAVETA MIKROFIBRA 6 5,22 31,32 11 MANUSI NITRIL NEGRE 100/1 2 64,80 129,60 12 BATERII DURACEL AA 1,5V 10 2,87 28,70 13 ALCOOL DEZINFECTANT PT INDUSTRIA ALIMENTAR LERASEPT FP408 5L 1 157,50 157,50 14 DET.IG.PT.SUPRAFETE CLOR GEL 5L 1 30,72 30,72 15 INSECTICID MATATOKS PARFUMAT 3 7,94 23,82 VALOARE 1263,27 TVA 240,02 TOTAL 1503,29
- Număr anunț
- DA25473535
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Furnizor / câștigător
- LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI 36241760)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.263,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.263,27 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.