Atribuită Cumpărare directă

Defibrilator full automat SAVER ONE 360 J, versiunea reincarcabila PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25485622
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33182100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.500 RON
Valoare atribuită
39.500 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.500 RON

din 39.500 RON estimat