Atribuită Cumpărare directă

Pachet: Hârtie copiator A4 – 400 topuri și Hârtie copiator A3 – 20 topuri,, conform Formularului de propunere tehnică și financiară transmis de dvs. prin e-mail în data de 13.04.2020 și înregistrat la sediul Consiliului Județean Alba sub nr. 8995/13.40.2020.

Număr anunț
DA25474499
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
TIPO-REX SRL (CUI 5182183)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.560 RON
Valoare atribuită
4.560 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.560 RON

din 4.560 RON estimat