Atribuită Cumpărare directă

Achizitie kaiser din carne de porc, produs necesar pentru hrana asistatilor din Centrul de Îngrijire Temporara din municipiul Turnu Magurele

Număr anunț
DA25485949
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI 28312215)
Cod CPV
15131700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,20 RON
Valoare atribuită
587,20 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,20 RON

din 587,20 RON estimat