Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de inlocuire si montaj usi PVC in 2 canaturi - 2 buc PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25486398
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
CS EXPERT CONSTRUCT IMPEX S.R.L. (CUI 424901)
Cod CPV
45420000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.818,64 RON
Valoare atribuită
7.818,64 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.818,64 RON

din 7.818,64 RON estimat