Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de informare legislativa cu acces online. Pachetul va ofera acces la modulele: Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor normative; partea I bis; partea a V-a si a VI-a; Legislatia Uniunii Europene – toate actele publicate în Jurnalul Oficial al Comunitatii Europene; în limba româna, grupate pe tematici si subtematici, relationate cu actele românesti transpuse. Modele ?i proceduri - Modele de contracte, acte contitutive, actiuni în justitie, cereri, contestatii, plângeri; peste 200 de proceduri actualizate în 2016 si relationate cu legislatia aferenta. Jurisprudenta româneasca – în exclusivitate, Lege5 va pune la dispozitie Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; - Lege5 contine singura baza de jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf cu actele normative de referinta. Jurisprudenta a Uniunii Europene - decizii emise de catre instantele de judecata ale Uniunii Europene. Jurisprudenta CEDO - colectie generoasa de hotarâri date de aceasta instanta în baza cererilor prin care s-a invocat încalcarea de catre un stat semnatar a unuia dintre drepturile garantate prin Conventia pentru apararea drepturilor omului si a libertatilor fundamentale. Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf, deci le puteti vizualiza în contextul reglementarii legislative analizate de catre autor. Functii incluse: cautare rapida si relevanta, monitorizare a actelor de interes, istoric legislativ, compara
- Număr anunț
- DA25492738
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 48600000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 954,72 RON
- Valoare atribuită
- 954,72 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.