Atribuită Cumpărare directă

SServicii utilizare, asistenta tehnica si mentenanta sistem informatic Budget Manager si Salary Manager conform oferta nr. 7070/ 06.04.2020

Număr anunț
DA25485201
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 4226443)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.960 RON
Valoare atribuită
6.960 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.960 RON

din 6.960 RON estimat