Atribuită Cumpărare directă

Aparate de radio PMR446 -Pana la 4 km(in functie de teren si de conditii) -Apeluri gratuite - MINIM 8 Canale -Scanare / Monitor -1 Tonuri de apel -Ecran LCD -Belt Clip-si efectuarea Bucla mecanica -Blocare tastatura -Baterie- indicator de nivel -Transmite alerte -Talk Ton de confirmare / receptie

Număr anunț
DA25459776
Autoritate contractantă
S.C. PIETE SI TARGURI CRAIOVA S.R.L. (CUI 28001235)
Furnizor / câștigător
ONLINESHOP SRL (CUI 16306031)
Cod CPV
32344230-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,05 RON
Valoare atribuită
147,05 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,05 RON

din 147,05 RON estimat