Atribuită
Cumpărare directă
Contract de prestari de servicii pentru perioada 01.05-31.12.2020 cu posibilitatea prelungirii cu 4 luni in anul 2021. Efectuarea unei revizii tehnice a echipamentului la 4 luni, interventii accidentale la cerere pe toata perioada de derulare a contractului.
- Număr anunț
- DA25488350
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 71632000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.