Atribuită Cumpărare directă

105182300000- Releu crepuscular fixare pe stâlp, 1 contact ND, 12A, alimentare 230VC.A. Cantitate:9buc

Număr anunț
DA25474383
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
Cod CPV
31680000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
915,03 RON
Valoare atribuită
915,03 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

915,03 RON

din 915,03 RON estimat