Atribuită Cumpărare directă

ELIT DROB VID KG - valabilitate pana cel putin la 22.04.2020

Număr anunț
DA25474610
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.518,30 RON
Valoare atribuită
1.518,30 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.518,30 RON

din 1.518,30 RON estimat