Atribuită Cumpărare directă

Materiale de laborator - LOT 6, conform oferta la anunutul de publicitate ADV1137065/19.03.2020, Pentru CRSP Iasi, cu sediul in str. Victor Babes, nr 14, persoana de contact Lupascu Ioan , tel: 0232410399

Număr anunț
DA25480693
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33790000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.869,20 RON
Valoare atribuită
2.869,20 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.869,20 RON

din 2.869,20 RON estimat