Atribuită
Cumpărare directă
Băutură răcoritoare fără zahăr 500 ml. Produsul va fi insotit de factura fiscala si declaratie/certificat de conformitate, calitate si garantie Marcarea (etichetarea) produsului va respecta atât prevederile Ordonantei Nr. 21 din 21 august 1992 privind protectia consumatorilor cât si regulamentul CE privind produsele alimentare. Produsele neconforme se returneaza.
- Număr anunț
- DA25463147
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
- Furnizor / câștigător
- FILVAS SERVCOM SRL (CUI 17975603)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.354 RON
- Valoare atribuită
- 3.354 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.