Atribuită
Cumpărare directă
1 Aparat anestezie Fabius GS Premium cu vaporizator sevoflurane si monitor Vista 120 si analizor de gaze SCIO ASKJ-0217 2493.00 BLOC OPERATOR SPITAL VECHI 2 Aparat anestezie, tip Fabius GS Premium Cu vaporizor sevofurane si analizor gaze SCIO ASHL-0002 V2SHF0270 2493.00 BLOC OPERATOR SPITAL NOU 3 Aparat anestezie, tip Fabius GS Premium Cu vaporizor sevofurane si analizor gaze SCIO ASHL-0005 V2SHF0269 2493.00 BLOC OPERATOR SPITAL NOU 4 Ventilator de transport Oxylog 2000+ ASHK-0068 855.00 COMPARTIMENT DE PRIMIRE URGENTE 5 Ventilator Savina 300 ASHK-0138 2079.00 COMPARTIMENT A.T.I 6 Ventilator terapie intensiva tip Savina ARRH-0041 2079.00 COMPARTIMENT A.T.I 7 Masa radianta standard pentru resuscitare model Resuscitaire ZT-03962 1000.80 COMPARTIMENT NEONATOLOGIE 8 Masa radianta standard pentru resuscitare model Resuscitaire QT-03983 1000.80 SECTIA OBSTETRICA GINECOLOGIE 9 Aparat de anestezie tip Fabius Tiro ARZE-0008 2133.00 BLOC OPERATOR SPITAL VECHI 10 Aparat de anestezie tip Fabius Plus ASCH-083 2133.00 BLOC OPERATOR SPITAL NOU 11 Incubator standard model Isolette C2000 W517926 1769.40 COMPARTIMENT NEONATOLOGIE 12 Incubator standard model Isolette C2000 W517930 1769.40 COMPARTIMENT NEONATOLOGIE 13 Lampa standard de fototerapie pe suport mobil model PT4000 ARYL-0087 247.50 COMPARTIMENT NEONATOLOGIE TOTAL 22545.90.Se va incheia un contract de servicii pe perioada 01.05.2020-31.12.2020 cu posibilitatea de prelungire prin act aditional pana la data de 30.04.2021
- Număr anunț
- DA25478766
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.545,90 RON
- Valoare atribuită
- 22.545,90 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.