Atribuită
Cumpărare directă
VOPSEA LAVABILA EXTRA WEISS 2L 1.000 15.1261 15.13 SURUB TORBANT 6/120 10.000 0.3361 3.36 SURUB PT LEMN CAP HEXAGONAL 8*80 MM 10.000 0.3361 3.36 SUPORT STIL 3MODULE 1.000 2.5210 2.52 SAIBA PLATA M 8 5.000 0.1681 0.84 ROBINET COLTAR CERAMIC 1/2-1/2 2.000 10.9244 21.85 REZERVOR WC SEMIINALTIME IZOLAT ALB-781 2.000 67.2269 134.45 RAMA WC ALBA 1.000 21.0084 21.01 RAMA GEWISS VIRNA 3P ALBA 1.000 6.3025 6.30 RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2 60 CM 1.000 7.5630 7.56 RACORD FLEX 30 CM 1/2-1/2 1.000 5.8824 5.88 PRELUNGITOR 3X1.5 4P 2M 2.000 24.3697 48.74 PIULITA CU AUTOBLOCARE 6 MK-NACWK06 10.000 0.0840 0.84 PERSIL GEL CLEAN 1.000 15.9664 15.97 PERSIL GEL LAVANDA 1.000 15.9664 15.97 NEGRESA 3.5X35 1.000 2.1008 2.10 LENOR OCEAN ESCAPE 550 ML 1.000 5.4622 5.46 LAVETE UMEDEE 2.000 3.3613 6.72 LACAT SECURIZAT CU TIJA INTERNA CURBATA 60MM 1.000 25.2101 25.21 LACAT 50MM. 2.000 5.8824 11.76 INTRERUPATOR GEWISS CAP SCARA 16A 3.000 7.1429 21.43 HZ 3.5X45 NEGRESE SENTOSA 1.000 2.5210 2.52 HARTIE IGIENICA 3 STR FOXIA
- Număr anunț
- DA25485658
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Pastraveni (CUI 18282656)
- Furnizor / câștigător
- DORU TERM-INSTAL SRL (CUI 20962514)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836,14 RON
- Valoare atribuită
- 836,14 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.