Atribuită Cumpărare directă

tenco z100 x 2buc x 23,12lei/buc cuie 3*70MM x 2kg x 5,83lei/kg cuie pt tabla 3*30MM x 2,68kg x 9,15 lei/kg lambriu molid 12,5*96MM*3M x 60buc x 5,55lei/buc

Număr anunț
DA25492752
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BLAJ (CUI 4563058)
Furnizor / câștigător
APIS COM SRL (CUI 2763912)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,42 RON
Valoare atribuită
415,42 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,42 RON

din 415,42 RON estimat