Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de asfaltare drumuri comunale greu accesibile, lasternere mixtura asfaltica BAPC16 de 5 cm grosime, latimea minima de 2,6

Număr anunț
DA25474114
Autoritate contractantă
COMUNA MOISEI (CONSILIUL LOCAL MOISEI) (CUI 3626921)
Furnizor / câștigător
FMI DRUM RECONSTRUCT SRL (CUI 30284346)
Cod CPV
45233222-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450.000 RON
Valoare atribuită
450.000 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450.000 RON

din 450.000 RON estimat