Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare deseuri nemenajere cod 20 03 99: 94 de lei/mc la care se adauga TVA; Valoarea totala a contractului va fi de 94 lei/mc*396 mc= 37.224 lei, la care se adauga TVA; Deseurile vor fi ridicate de la sediul achizitorului, in conditiile stabilite in contract;
- Număr anunț
- DA25487055
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- ECOGREEN CONSTRUCT SRL (CUI 25716944)
- Cod CPV
- 90511100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.224 RON
- Valoare atribuită
- 37.224 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.