Atribuită
Cumpărare directă
PROCES VERBAL ORDINE PUBLICA FORMAT A4, 3 EXEMPLARE, 25 SETURI HARTIE AUTOCOPIATIVA, 3 EXEMPLARE, 25 SETURI PERFOR LA PRIMELE 2 EXEMPLARE COPERTA PERSONALIZATA FATA + COPERTA DUPLEX SPATE INSERIARE CONFORM CERINTELOR DUMNEAVOASTRA AMBALATE CATE 10 CARNETE/ PACHET
- Număr anunț
- DA25444388
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.