Atribuită
Cumpărare directă
Descriere Sistem medical de filtrare si purificare a aerului Destinat spatiilor medicale (spitale, policlinici, clinici) Este ideal pentru salile care necesita presiune negativa sau pozitiva si nu dispun de un sistem ventilare-sterilizare a aerului 3 prefiltre: EU4, G4, EU7 Filtru principla HEPA/ULPA: HEPA 14 - procentaj de 99.5% de filtrare si decontaminare Control umiditate prin nebulizator ultrasonic cu valori intre 30-90% Functie de setare temperatura intre 16-30º Modul UVION pentru ionizare patogenica 2 lampi UV 245mn Capacitate de sterilizare: 2500m3/ora Elimina microbii, virusii, ciupercile si mucegaiurile Ecran LCD tactil 4.3 ” cu afisaj parametri functionare filtru hepa si uv ligh
- Număr anunț
- DA25419679
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33191000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.600 RON
- Valoare atribuită
- 66.600 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.