Atribuită Cumpărare directă

Dimensiune 50 x 60 cm, cu orificiu (Ø 7 cm) Mod de ambalare: 70 buc/ cutie

Număr anunț
DA25427430
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
39518200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,50 RON
Valoare atribuită
185,50 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,50 RON

din 185,50 RON estimat