Atribuită Cumpărare directă

Masa medicala inox tip Mayo 60 x 40

Număr anunț
DA25456529
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
ROBENA TRADING S.R.L. (CUI 42109004)
Cod CPV
33192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.030 RON
Valoare atribuită
9.030 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.030 RON

din 9.030 RON estimat