Atribuită
Cumpărare directă
1 EVITA XL - Aparat ventilatie pulmonara Neo/Ped/Adulti 5 2,365.00 11,825.00 ASBB-0413, ASBB-0447, ASBB-0449, ASBB-0453, ASBB-0457 2 EVITA XL - Aparat ventilatie pulmonara Ped si Adulti 2 2,365.00 4,730.00 ASBB-0592; ASBB -0614 3 Compresor aer medicinal [*] 2 0.00 0.00 VALOARE TOTALA FARA TVA ( LEI)= 16,555.00
- Număr anunț
- DA25427045
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.555 RON
- Valoare atribuită
- 16.555 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.